Author: h***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 還不錯 易穿戴: 方便 佩戴舒适: ok
顏色: 棕色
Price: HK$133.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 140 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251225143365639857218 |
Author: h***7
Date:
Review: CP值高: 還不錯 易穿戴: 方便 佩戴舒适: ok
顏色: 棕色
Author: a***9
Date:
Review: 有小女孩的可愛,也可以性感!好戴
顏色: 棕色
Author: f***5
Date:
Review: 拍照一定是非常搶眼 但建議自己本身的頭髮一定要藏好
顏色: 彩色
Author: J***n
Date:
Review: CP值高: 還沒戴 易穿戴: 應該也容易戴 佩戴舒适: 未知
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.